Reisid

Jaht

Asukoht

Pildid

Jahi broneerimine


       
 Helista +37255673701


     Purjereisid merel. Purjetamine on elamus.

Purjetada võime Tallinna lahel, sõita Naissaarele, Pedassaarele, Pranglile ja kaugemalegi. Purjejahi rent toimub ainult koos kapteniga. Jalatsite tallad peavad olema pehmest materjalist mitte jutte jätvad. Tikkkontsadega jalanõudega pardale ei pääse. Suitsetamine jahi pardal keelatud.

Tule purjeta merel koos sõpradega. Tule kuula tuule sahinat purjedes ja naudi mere erinevaid palgeid. Jahile on lubatud peale võtta kuni 10 inimest.

Jahil on mugavused, magevesi (150 liitrine mahuti), soevesi, kraanikauss, külmkapp, WC koos duširuumiga, gaasipliit koos gaasiahjuga, 6 magamiskohta täiskasvanutele,  Juhuks kui on tuulevaikus aitab meid purjekal asuv mootor. Jahi kodusadam asub Pirital.

 

Tallinna lahel

Tallinna lahel purjetades on võimalik nautida Tallinna panoraami ja mööda sõitvaid suuri reisilaevu. Tähistada sünnipäeva, korraldada tüdrukute õhtut, poissmeeste õhtut, või niisama sõpradega aega veeta. 

Jahirent kuni 10 inimest. 

2 tundi - 100 eurot

3tundi - 140 eurot

kauem kui 3 tundi 140 + iga tund üle kolme 40 eurot

 

Naissaar Kakumäe Prangli (ka teised päevased reisid)

Naisaare sadam on Piritalt 10 miili kaugusel. Purjejahiga sõiduks Piritalt Naisaare sadamasse kulub vähemalt kaks tundi. Kui soovi on saate ise kaasa lüüa jahi juhtimises pautida, halssida purjeid üles sikutada ja roolipinni hoida. Naissaar on võrratu puhta liivaranna, puutumatu looduse, huvitava ajaloo ja vanade suurtükipatareidega saar otse Tallinna külje all. Purjereisiks Naissaarele tasub planeerida terve päev. Hind kuni 8 - 10 tunnise reisi kohta

Jahirent -  340 eurot. 

Naisaare sadamas lisandub sadamatasu 20 eurot. 

 

Prangli   (ka teised kahepäevased reisid Lohusalu, Pedassaare, Soome)

Purjereis Prangli saarele tasub planeerida kahe päevasena. Purjetamine Piritalt Pranglile võtab aega vähemalt neli tundi mille jooksul saate soovi korral kaasa lüüa jahi juhtimises. Majutust saarel korraldavad mitu turismitalu ja alati on võimalus telkida. Laupäeviti on tantsuõhtud. Saare vaatamisväärsused on kirik, kalmistu, laev Eestirand hukkunute mälestusmärk, maagaasi puurauk kust siiani immitseb maagaasi mida on võimalik süüdata, allalastud saksa lennuki mootor,  

Hind kuni 36 tunnise reisi kohta. Ööbimine saarel asuval telkimisplatsil või kämpingutes.

Purjeka rent kuni 10 inimest - 480 eurot

Kolme ja enama päevased reisid (Soome, Ahvenamaa, Lääne-Eesti saared jne) 

Soovitav seltskond kui soovitakse ööbida jahis kuni 6 inimest. Vahetustega sõites kus 2 inimest on pidevalt vahis kuni 8 inimest. Magamiskohad on 2 täiskasvanut ees vöörikajutis, 1+1 salongis, 2 täiskasvanut + 1 laps ahtrikajutis. Suurema seltskonna korral on võimalik magamiskottides magada ka kahel inimesel ahtris olevatel istmetel millele saab vihma puhul katuse peale tõmmata või võtta kaasa telk sadamas selles magada. Rendi hind tervele jahile. Esimene päev algab 10:00 ja viimane päev lõpeb 22:00, poolikud päevad lähevad täispäevana.

Jahi rendi hind 225 eurot päev 

Võrkude väljavõtmine Tallinna lahel

Võrkude väljavõtmine ja soovi korral värske kala küpsetamine. Enne tuleb uurida kas võrgud on vees. 

Jahirent Kuni 10 inimest 3 tundi 140 eurot

 

 

 

Jaht Mona Pirita sadamas

Kapten Kuido +37255673701

 

  info@diislikeskus.ee